Kino

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Na střeše (2019) 13:50 18:10
Složka 64 (2018) T 11:30 15:50 20:10
Alita: Bojový Anděl (2019) T 20:00
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:00
LEGO® příběh 2 (2019) D 13:00
Nedotknutelní (2017) T 16:00
Ženy v běhu (2019) 14:00 19:00
Alita: Bojový Anděl (2019) T 10:00 12:30 20:30
Bohemian Rhapsody (2018) T 15:00 17:45
Alita: Bojový Anděl (2019) D 10:00 13:40 17:30 20:00
Alita: Bojový Anděl (2019) T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 12:30 15:00
Aquaman (2018) T 20:10
Asterix a tajemství kouzelného … (2018) D 10:30
Bohemian Rhapsody (2018) T 14:45 19:30
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:50 13:10 15:30 17:50
Léto s gentlemanem (2019) 10:30 12:40 14:50 17:00 19:10 21:20
Marie, královna skotská (2018) T 10:30 13:00
Na střeše (2019) 21:30
Nedotknutelní (2017) T 10:50 13:30 16:10 18:45 21:20
Potomek (2019) T 12:45 17:30 21:40
Skleněný (2019) T 11:00 16:10 18:50
Úniková hra (2019) T 15:30 17:40 19:50 22:00
Ženy v běhu (2019) 10:40
11:40
12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 14:10 21:15
Alita: Bojový Anděl (2019) D 15:40 18:15 20:50
Alita: Bojový Anděl (2019) T 21:45
Aquaman (2018) D 11:15
Bohemian Rhapsody (2018) T 14:15 20:10
Grinch (2018) D 10:00
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:00
10:50
13:10 15:30 17:50
LEGO® příběh 2 (2019) D, 3D 11:50 16:45
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět (2018) D 10:00
Léto s gentlemanem (2019) 12:00 14:10 16:20 18:30 19:40 20:40
Na střeše (2019) 19:20
Nedotknutelní (2017) T 17:00 19:10
Potomek (2019) T 17:00 21:50
Psí domov (2019) D 10:30 12:40 14:50
Raubíř Ralf a internet (2018) D 11:00 12:20 13:20 14:45
Úniková hra (2019) T 17:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 10:20
11:10
12:30 13:20 14:40 15:30 16:50 17:40 19:10
19:50
22:00
Alita: Bojový Anděl (2019) T 19:00
Bohemian Rhapsody (2018) T 21:20

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Beautiful Boy (2018) 12:00
Bohemian Rhapsody (2018) 17:30
LEGO® příběh 2 (2019) 15:00
První člověk (2018) 20:30

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) 20:00
Bohemian Rhapsody (2018) 20:30
Grinch (2018) 15:30
Gully Boy (2019) 17:00
Psí domov (2019) 15:00
Ženy v běhu (2019) 18:00

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Jak šlo vejce na vandr (1968) 15:00
LEGO® příběh 2 (2019) 10:00
Mach a Šebestová (TV seriál) (1976) 15:00
Na střeše (2019) 18:00
O perníkové chaloupce (TV film) (2007) 15:00
Složka 64 (2018) 20:30
Žena na válečné stezce (2018) 12:15

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 10:20 13:00 14:30 15:30 17:00 18:00 19:10 20:10
Alita: Bojový Anděl (2019) T 18:40 21:10
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 20:40
Aquaman (2018) D 11:00 14:10 21:20
Asterix a tajemství kouzelného … (2018) D 10:00
Bohemian Rhapsody (2018) T 14:50 17:50 20:30
Bumblebee (2018) D 11:30 14:00 16:20
Favoritka (2018) T 19:30 22:00
LEGO® příběh 2 (2019) D, 3D 11:10 13:30 15:50
LEGO® příběh 2 (2019) D 12:30 14:00 17:10 19:20
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět (2018) D 12:10
Léto s gentlemanem (2019) 10:40 12:50 15:00 16:20 17:10 19:30 21:40
Marie, královna skotská (2018) T 18:20
Na střeše (2019) T 10:20 17:50 20:00 22:10
Potomek (2019) T 18:00 20:10 22:10
Psí domov (2019) D 11:00 13:20 15:40
Raubíř Ralf a internet (2018) D 11:50 14:30 17:00
Skleněný (2019) T 14:20 21:00
Složka 64 (2018) T 18:50 21:40
Úniková hra (2019) T 17:00 19:10 21:20
Ženy v běhu (2019) 10:10
11:10
12:10 13:30 14:20 15:30
15:50
16:30 17:40 18:00
18:40
19:30
19:50
20:50 21:40 22:00
Alita: Bojový Anděl (2019) D 11:10 13:50 16:20
Alita: Bojový Anděl (2019) T 12:00 14:50 17:30 20:20 21:50
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:40 13:00 15:20
Alita: Bojový Anděl (2019) D 12:10 14:40 17:10
Alita: Bojový Anděl (2019) T 19:40 22:20
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:00

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 10:10 12:50 17:30
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 11:10 13:50 16:30
Alita: Bojový Anděl (2019) T 15:20 18:00 20:40
Bohemian Rhapsody (2018) T 21:40
Favoritka (2018) T 20:10
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20
LEGO® příběh 2 (2019) D, 3D 11:00 13:20 16:00
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět (2018) D 11:20
Léto s gentlemanem (2019) 13:40 15:50 18:10 20:20
Marie, královna skotská (2018) T 18:20
Potomek (2019) T 19:10 21:20
Psí domov (2019) D 11:20 13:30 15:30
Raubíř Ralf (2012) D 11:50 14:20 16:50
Ticho před bouří (2019) T 21:00
Úniková hra (2019) T 19:30 21:40
Ženy v běhu (2019) 11:20 13:30 15:30 17:40 19:50 22:00

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 11:20 13:20 16:20
Alita: Bojový Anděl (2019) D 12:20 15:00 17:40 19:00
Alita: Bojový Anděl (2019) T 20:20 21:40
Bohemian Rhapsody (2018) T 15:20 18:20 20:20
LEGO® příběh 2 (2019) D 11:10 12:10 14:40 15:40 17:00
LEGO® příběh 2 (2019) D, 3D 13:20
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět (2018) D 11:10
Léto s gentlemanem (2019) 12:30 14:40 16:50 19:20 21:30
Marie, královna skotská (2018) T 21:10
Na střeše (2019) 18:10
Potomek (2019) T 16:40 19:10
Psí domov (2019) D 12:00 14:10 16:10
Raubíř Ralf a internet (2018) D 12:00 14:20
Skleněný (2019) T 18:00 20:50
Ticho před bouří (2019) T 21:10
Úniková hra (2019) T 18:50 21:00
Ženy v běhu (2019) 11:00 13:00 15:10 17:10 19:20 21:30

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 11:00 13:30 16:00 19:10
Alita: Bojový Anděl (2019) D 12:30 15:00 17:30 19:20
Alita: Bojový Anděl (2019) T 18:40 20:10 21:20
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:10 20:10
Bumblebee (2018) D 12:10
Fantastická zvířata: … (2018) D 14:50
Favoritka (2018) T 20:30
LEGO® příběh 2 (2019) D, 3D 11:30 14:00
LEGO® příběh 2 (2019) D 11:50 13:30 14:30 15:50 17:00 18:10
Léto s gentlemanem (2019) 11:10 13:20 15:40 17:50 20:00 22:10
Marie, královna skotská (2018) T 16:30
Na střeše (2019) 18:50 21:00
Potomek (2019) T 15:00 19:00 21:10
Psí domov (2019) D 11:30 12:30 14:40 16:50
Raubíř Ralf a internet (2018) D 11:20 13:50 16:20
Skleněný (2019) T 17:50
Spider-Man: Paralelní světy (2018) D 12:20
Ticho před bouří (2019) T 21:40
Úniková hra (2019) T 20:40 21:50
Ženy v běhu (2019) 11:10 12:00 13:10 14:10 15:10 16:20 17:20 18:30 19:30 20:50 21:50

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 10:20 12:50 15:20 18:00 19:10
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 11:00 13:30 16:00
Alita: Bojový Anděl (2019) T 18:40 20:40 21:20
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:20 20:10
Bumblebee (2018) D 10:10 12:00
Fantastická zvířata: … (2018) D 14:50
Favoritka (2018) T 20:30
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:40
11:50
14:20 15:50 16:40 18:10
LEGO® příběh 2 (2019) D, 3D 13:20
Léto s gentlemanem (2019) 11:20 13:30 15:40 17:50 20:00 22:10
Marie, královna skotská (2018) T 19:00
Na střeše (2019) 15:10
Potomek (2019) T 18:10 20:30 22:10
Psí domov (2019) D 10:10 12:30 14:30 17:00
Raubíř Ralf a internet (2018) D 10:50 13:20 15:40
Skleněný (2019) T 21:40
Spider-Man: Paralelní světy (2018) D 12:40
Ticho před bouří (2019) T 21:30
Úniková hra (2019) T 17:40 19:50
Ženy v běhu (2019) 10:00
11:10
12:00 13:10 14:10 15:10 16:20 17:30 18:30 19:40 20:50 21:50
Alita: Bojový Anděl (2019) D 12:15 14:45 17:15
Alita: Bojový Anděl (2019) T 19:50 22:20
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:00

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 12:30
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 13:30 16:10 18:40
Alita: Bojový Anděl (2019) T 13:40 15:10 17:50 20:30 21:10
Asterix a tajemství kouzelného … (2018) D 12:00
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:40 20:20
Favoritka (2018) T 17:30 20:40
LEGO® příběh 2 (2019) D 12:10 14:30 16:50
Léto s gentlemanem (2019) 12:40 14:50 17:00 20:00
Marie, královna skotská (2018) T 12:10 20:00 22:30
Mary Poppins se vrací (2018) 14:40
Na střeše (2019) T 19:10 21:30
Potomek (2019) T 16:20 19:20
Psí domov (2019) D 13:10 15:20
Raubíř Ralf a internet (2018) T 12:20
Raubíř Ralf a internet (2018) D 15:00
Skleněný (2019) T 21:00
Složka 64 (2018) T 18:20
Spider-Man: Paralelní světy (2018) D 13:00 15:40
Ticho před bouří (2019) T 22:10
Zrodila se hvězda (2018) T 17:20
Úniková hra (2019) T 18:30 21:20
Ženy v běhu (2019) 14:00 16:00 18:10 20:15 22:20

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 11:00 13:30 16:00 17:40 18:50
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 12:20 15:00 19:10
Alita: Bojový Anděl (2019) T 16:40 20:20 21:20
Aquaman (2018) D 11:30 14:20
Bohemian Rhapsody (2018) T 18:40 21:20
LEGO® příběh 2 (2019) D 11:40 12:30 14:00 16:30 17:50
LEGO® příběh 2 (2019) D, 3D 13:20 15:30
Léto s gentlemanem (2019) 12:10 14:20 19:20 21:30
Marie, královna skotská (2018) T 18:30
Na střeše (2019) 17:10
Potomek (2019) T 19:20 21:20
Psí domov (2019) D 11:10 15:00 17:10
Raubíř Ralf a internet (2018) D 11:20 13:40 16:10
Ticho před bouří (2019) T 21:10
Úniková hra (2019) T 20:20 21:40
Ženy v běhu (2019) 11:00 12:00 13:10 14:10 15:15 16:20 17:20 18:30 19:30 20:40 21:40

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Bohemian Rhapsody (2018) 16:00
Favoritka (2018) 20:30
Pat a Mat: Zimní radovánky (2018) 14:30
Ženy v běhu (2019) 18:30

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Kandidát (2013) 21:00
Malá čarodějnice (2018) 11:00
Můj život Cuketky (2016) 14:00
Nechte holky hrát! (2018) 16:00
Odcházení (2011) 18:30

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) T, 3D 12:00 14:30 17:00 19:40 22:20

Praha - Kasárna Karlín

tel. 732749477, Prvního pluku 20/2, Praha mapa

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Darling (2017) 14:30
Dlouhý příběh ve zkratce (2015) 16:30
Favoritka (2018) 20:45
LEGO® příběh 2 (2019) 14:00
Léto s gentlemanem (2019) 16:15
Marie, královna skotská (2018) 18:15
Neklid (2018) 18:30
Soví hora (2018) 20:30
Ženy v běhu (2019) 12:30

Praha - Kino Pilotů

tel. 720 030 151, Donská 168/19, Praha 10 mapa
sobota 16.2.2019
Asterix a tajemství kouzelného … (2018) 10:30
Bohemian Rhapsody (2018) 14:00
Coco (2017) 10:15
Favoritka (2018) 19:20
Jack staví dům (2018) 21:30
King Skate (2018) 12:20
LEGO® příběh 2 (2019) 11:00 15:15
Láska mezi regály (2018) 16:40
Na střeše (2019) 17:20
Naprostí cizinci (2016) 18:00
Pat a Mat: Zimní radovánky (2018) 09:45
Paterson (2016) 15:30
Raubíř Ralf a internet (2018) 13:00
Složka 64 (2018) 19:00
Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017) 20:40
Žena na válečné stezce (2018) 21:45

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) 17:30
LEGO® příběh 2 (2019) 15:30
Léto s gentlemanem (2019) 20:00

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
sobota 16.2.2019
LEGO® příběh 2 (2019) 14:30
Marie, královna skotská (2018) 17:00

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Favoritka (2018) 20:30
Léto s gentlemanem (2019) 18:30
Na střeše (2019) 16:30
Psí domov (2019) 14:30

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
sobota 16.2.2019
LEGO® příběh 2 (2019) 15:00
Pat a Mat: Zimní radovánky (2018) 10:00
Raubíř Ralf a internet (2018) 13:00

Praha - Městská knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) 3D 18:00
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět (2018) 15:00

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Coincoin a nelidé (TV seriál) (2018) 18:30

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 10:00 12:25 17:20 18:25
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 14:50
Alita: Bojový Anděl (2019) T 19:50
Aquaman (2018) D 20:55
Bohemian Rhapsody (2018) T 21:20
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:00
11:10
12:20 14:40 17:00
LEGO® příběh 2 (2019) D, 3D 13:30 15:50
Léto s gentlemanem (2019) 19:30
Na střeše (2019) 16:55
Nedotknutelní (2017) T 19:00
Potomek (2019) T 21:35
Psí domov (2019) D 09:50 12:40
Raubíř Ralf a internet (2018) D 10:20 14:40
Úniková hra (2019) T 21:35
Ženy v běhu (2019) 10:30
11:30
12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:20 20:30
Alita: Bojový Anděl (2019) T 13:00 15:30
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 20:45
Bohemian Rhapsody (2018) T 10:10 18:00

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
sobota 16.2.2019
Beautiful Boy (2018) 20:45
Bohemian Rhapsody (2018) 15:00
Favoritka (2018) 11:15 18:15
Goliáš (2018) 13:30
LEGO® příběh 2 (2019) 13:45
Na střeše (2019) 16:00 20:30
Oni a Silvio (2018) 12:00
Roma (2018) 17:45
Složka 64 (2018) 11:00 20:45
Utop se, nebo plav (2018) 15:30
Zrodila se hvězda (2018) 18:00
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace