poster

Ženy v běhu

 • Slovensko

  Ženy v behu

Komedie

Česko, 2019, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sofiapetra
  *****

  Jsem nadšená. Naše (nemulti)kino bylo včera téměř plné, což je úkaz vskutku nevídaný. Od prvního momentu mě nic nerušilo, ani mi nepřipadalo trapné (což je můj obvyklý pocit u českých komedií z poslední doby). Bylo to svěží, ftipné i dojemné. A teď budu holt všechny lidi kolem sebe nutit :), aby na to taky šli... Edit.: můj intelektuální bratranec tomuto filmu dal "odpad" - nevím tedy, jestli jsem ještě stále jeho oblíbená sestřenice - takže na doporučování chlápkům pozor! :)(3.2.2019)

 • Likan7
  ****

  Martin Horský má talent, který tu dlouho nebyl. Už Bezva ženská na krku byl pohodový film (psal scénář) a tady se dokonce ujal režie. A nutno dodat, že se mi prostě trefil parádně do nálady. Od začátku je Vám jasný jak film skončí, ale ono to vlastně nevadí. Těch 90 minut uteče příjemně, pohodově a humorně. A když mluvím o humoru, nemyslím žádný trapnosti, za který se stydíte, když to vidíte. Vlastně co 5 minut následuje vtipná scéna nebo rozhovor na jakékoliv téma, ať už běhání nebo rodina (Vetchý a synové v rámci situačního humoru excelují). Celý to je natočený odlehčeně, příjemně, až to drama před cílovým happyendem vůbec nemuselo přijít. Kino natřískaný, všichni se bavili a já s nimi. Dobrý, fakt dobrý, klidně bych si dokázal s touhle partou představit pokračování.(13.2.2019)

 • Pharlap
  *****

  Neuvěřitelná věc pro mne, protože českým filmům se z nové tvorby spíše vyhýbám, ale odhodlal jsem se k tomu, neb běh mne baví - vynechat film oběhání, sic český, by byla velká chyba. :-) Nelituju. Dostal jsem k mému velkému překvapení přesně to, co jsem očekával - krásně zabalené, nikoli hloupé, vtipné i s nadsázkou, příjemně nadávkovaný patos, romantika a příběh. Snad se nám blýsklo na další komediální filmík, který se stane klasikou, protoze mne to moc bavilo :-)(9.2.2019)

 • Stanislaus
  ****

  Ženy v běhu nejsou až zase tolik o běhání jako spíše o mezilidských vztazích na případu jedné rodiny, s jejímiž členy by se ale mohl ztotožnit kdekdo z nás. I když člověk podvědomě tuší, jak to nakonec všechno dopadne, tak se na tento film moc pěkně dívalo, a to zejména díky mile napsanému příběhu a sympatickým postavám, které byly na české poměry velice dobře zahrány. Tvůrcům se podařilo smysluplnně nadávkovat jak humorné, tak i vážné scény, z nichž pak ve výsledku vznikl neuvěřitelně pohodový film, který hezky utíkal a bavil. Zkrátka film, u kterého platí, že v jednoduchosti je ta nejupřímnější krása.(11.2.2019)

 • haWranka
  ****

  Skvělá oddechovka, která si na nic nehraje a nenabízí nic jiného, než jednoduchý, ale funkční humor. Tvůrci se nesnažili o šílené drama ani o nic ztřeštěného, vyvarovali se momentům, kdy je divákovi trapně za postavy. Neříkám, že bych něco nevynechala, občas se malinko tlačilo na pilu (tatínek vdovec). Ovšem i kdyby všechno ostatní ve filmu byl brak, celé to drží a táhnou naprosto perfektní Vetchý a Kostková. Jejich linie mě několikrát rozesmála téměř k slzám!(10.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace