poster

Nebezpečná laskavost

 • USA

  A Simple Favor

 • Slovensko

  Nebezpečná láskavosť

 • Kanada

  A Simple Favor

 • Nový Zéland

  A Simple Favor

 • Velká Británie

  A Simple Favor

 • Austrálie

  A Simple Favor

Krimi / Komedie / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jinny
  ***

  Největší devízou filmu je skvělá Blake Lively jako über-bitch, sympatická je i Anna Kendrick. Film si hraje s premisou filmu Zmizelá, ale příběhově mu zůstaly kalhoty stažené na půl žerdi. A ani to lehkonohé zakončení není to, co film celou dobu sliboval. Hezký film pro chvilku s alkoholickým nápojem s kamarádkou, nic víc.(27.11.2018)

 • dr.horrible
  ****

  Anna Kendrick je natoľko dobrá herečka, až dokáže zakryť, že nie je pekná, Blake Lively zas tak krásna a silná osobnosť, že tým kompenzuje svoje herecké nedostatky. Dohromady sú fascinujúce, sexi duo. Najlepšie je pozrieť si Simple Favor dvakrát po sebe; Najprv ho vnímať ako thriller, podruhé ako krimikomédiu. So všetkými detailmi už od letiaceho dáždniku na úplnom začiatku. Francúzsky soundtrack (vrátane Zaz) topka.(17.12.2018)

 • noriaki
  ***

  Začátek byl skoro strhující a já jsem doopravdy věřil, že se dívám na výborný paranoidní thriller. Jenže pak panu režisérovi / scénáristovi zřejmě hráblo, začal do děje přidávat nehodící se humor, a tísnivou atmosféru rozředil nejapným vtipkováním a šílenými zvraty. Tohle není lehký odvar Zmizelé, tohle je rozpadající se mišmaš, který drží pohromadě jen silou vůle a brutálním charismatem Blake Lively. Postavy jsou papírové až to hezké není a všichni pevně vězí ve svých škatulkách. Jen Stephanie zřejmě vyniká ve všem. I když mám Annu Kendrick jako herečku rád, tak tady své oponentce nesahá ani po kotníky. Kdo ale taky jo, že. Ta by si strčila do kapsy snad i Emily Blunt. Ale dost rouhání.(2.2.2019)

 • Shakers
  ***

  Bavilo ma to. Obzvlášť dobre mi prišlo obsadenie a zároveň aj postavy, ktoré boli zaujímavo napísané. Príbeh tiež mal čím zaujať a strhnúť v niektorých momentoch, no nechápem čo tam robí ten žáner komédia, ktorý celé vyznenie filmu miestami dosť zabíja. Časom zisťujem, že mi Paul Feig nejako nesedí. 70% - 3*(13.1.2019)

 • Fr
  ***

  „AHOJ MAMINY. TI Z VÁS, KDO SLEDUJÍ MŮJ VLOG, VĚDÍ, ŽE MÁ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA EMILY JE MOMENTÁLNĚ POHŘEŠOVÁNA...“ /// Neuvěřitelně parádní je duo Kedrick – Lively. Když jsou spolu – každá jiná... vytvářej vztah plnej zvláštní chemie. Kedrick baví i když jede sólo... svojí ukecaností, vlezlostí.... Příběh je taková vykrádačka jednoho nejmenovanýho filmu, ale vodsejpá to, občas vyleze ftípek, občas je to napínavý... Nejzajímavější ale maj bejt ty překvápka. Je jich hodně a ze začátku fungujou výtečně. Později už jsou spíš předvídatelný... ale díky holkám to snesu. Zatím co příběh totiž stačí vidět jednou, voni se nevokoukaj! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2017 napsala Darcey Bell, neznám. 2.) Okouzlila mě moje stará. 3.) Thx za titule Thx za titule ,,katrab“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(23.1.2019)

 • - Nejvýznamnější část soundtracku tvoří francouzské písně z 60. let. (Stoka)

 • - Gin, ze kterého si Emily a Stephanie (Anna Kendrick) často dělají martini, je značky Aviation (American) Gin. Majitelem tohoto brandu je herec Ryan Reynolds (manžel Blake Lively, která ztvárňuje Emily). (zajda404)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 10. září 2018 v New Yorku. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace