poster

Zlý časy v El Royale

 • USA

  Bad Times at the El Royale

 • Slovensko

  Zlé časy v El Royale

 • Velká Británie

  Bad Times at the El Royale

 • Nový Zéland

  Bad Times at the El Royale

 • Austrálie

  Bad Times at the El Royale

 • Kanada

  Bad Times at the El Royale

Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 142 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikyAff
  **

  Původně jsem uvažovala nad třemi hvězdami, ale pak mi došlo - za co vlastně? Za Hemsworthovu odhalenou hruť? Za tu jednu scénu Milese Millera na konci, která se mi vážně líbila? To přece za tři hvězdy není. Stopáž byla bohužel úmorně zbytečně dlouhá, zpěv Cynthie Erivo mi brzo začal lézt na nervy a celkově jsem si přála brzy konec. Hotel sice zajímavě podaný ležící na hranici mezi Californií a Nevadou, jenže s tím se nijak víc později nepracovalo. Co mi ovšem mile překvapilo byla Dakota Johanson od které po 50 shades nemám žádná očekávání. Docela jsem se na snímek těšila a čekalo mě zklamání.(30.1.2019)

 • Morzael
  **

  Jak to vypadá, když si někdo hraje na Tarantina, ale chybí mu na to schopnosti a elegance. El Royale je vizuálně vychytaný film, co se pouze tváří se, že ví, o co mu jde. Úvodní foreshadowing a budování motivů vyšumí do ztracena. Nelineární vyprávění tu moc nefunguje, protože ze začátku působí nahodile a ke konci se snaží marně dohánět, co se zapomnělo divákovi vysvětlit. Takže místo, aby vše plynule konvergovalo k napínavému finále, diváka spíše vyrušuje a násilně láme scény. Není tu ani jeden památný dialog, což je pro film o pár postavách v jednom baráku docela nešťastné. Zkrátka to působí, že měl scénárista/režisér spoustu fajn nápadů, ale nebyl si schopný ujasnit, o čem má ten příběh vlastně být. Ve výsledku je to tedy film, kde se sejde parta náhodný postav, které jsou vám u zadnice, a pak se spousta věcí náhodně posere, konec.(3.2.2019)

 • venison
  ****

  Quentin Tarantino by si mohl zatleskat, jelikož "Bad Times at the El Royale" jsou jasným příznakem toho, že se z jeho díla stává kult.. Popravdě nevědět, že to není od Tarantina a přidat trošku typičtější hudbu, tak si to z fleku zařadím do řad jeho tvorby.. A dokonce přiznávám, že by v pořadníku kvality Tarantinových děl tento snímek směle přeskočil třeba "Osm hrozných".. Obsazení je totožné, scény jsou totožné (možné méně brutálnějšího charakteru), hudba je totožná, kulisy jsou totožné,vypravěčský styl stejný, scénář je jako přes kopírák.. Ale dost o Quentinovi.. Všechny postavy jsou boží.. Jeff Bridges chutná v každém filmu jako vyzrálá whiskey a opravdu mě baví.. Chris Hemsworth mi ukázal, že dokáže zahrát i roli excentrického hlavouna pošahané sekty.. A Dakota Johnson vážně umí hrát? "Bad Times at the El Royale" je wow film a naprosto lahodná pocta Mistru Tarantinovi.. Takže jedna spadlá hvězda z plného počtu za plagiátorství.. Jinak jděte do toho..(30.12.2018)

 • H34D
  ***

  Není žádným překvapením, když v tomto bodě napíšu, že zážitky z filmů jsou citelně ovlivňovány způsobem a prostředím, kde/jak na ně koukáme. Zlý časy v El Royale těží převážně z interakcí postav a mrazivé atmosféry. Zážitek je ale snadno nabourán jakýmkoli rozptýlením, protože dialogy zdaleka nedosahují údernosti Tarantinovek a několik retrohumorných prvků zase zabrání tomu, abyste celý příběh brali vážně, neřkuli pociťovali strach. Byť tedy nechci filmu nic vyloženě vytknout a považuji jej za velmi dobrý, nemohu říct, že by mě dokázal nějak hlouběji penetrovat. 7/10(1.1.2019)

 • Lacike
  **

  Hateful Eight 2.0. Tentokrat v ukrutne nudnom vydani. Niekolko divnych ludi sa stretne v divnom hotely, kde sa ich osudy natolko ovplyvnia, ze niektori z nich zdochnu. Cela zapletka by vystacila prinajlepsom na 40 minutovu epizodu nejakeho tuctoveho serialu. Lenze je tu natiahnuta na dva a pol hodiny vdaka tomu, ze kazda postava ma giganticky dlhy flashback ohladom jej minulosti. Ale na rozdiel od Tarantinoviek je stopaz neznesitelna, kedze film nepodrzia ani zabavne dialogy, ani putave charaktery, ani cool vizual. Proste nic. Uz uvod je tak brutalne natahovany, ze som skoro zaspal. Od autora skveleho The Cabin in the Woods som cakal ultimativnu pecku a nie nedomrlu vykradacku Tarantina. 4/10.(25.12.2018)

 • - Chris Hemsworth musel kvůli roli zhubnout až 13 kilo svalů, které měl kvůli natáčení Avengers 4 (2019). (NiWi)

 • - Nabízení scénáře filmovým studiím probíhal v utajení. Potencionální kupci si scénář mohli přečíst pouze na tabletu, který po přečtení museli okamžitě vrátit. (tedvidek94)

 • - Tento film môže byť tiež alegóriou na limbo, t.j. miesto medzi nebom a peklom, kam stratené duše prichádzajú očakávať konečný súd. Kalifornia a Nevada tak môžu predstavovať nebo a peklo (nie nutne v tomto poradí). (Astonko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace