poster

Johnny English znovu zasahuje

 • Velká Británie

  Johnny English Strikes Again

 • Velká Británie

  Johnny English 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Johnny English znovu zasahuje

 • Kanada

  Johnny English Strikes Again

 • Nový Zéland

  Johnny English Strikes Again

 • Austrálie

  Johnny English Strikes Again

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kenkaku
  ***

  No těšil jsem se a to byla chyba... čekal jsem že se pobavím a ono to bylo takové... jiné. Asi nejvíc je ve filmu znát utahování si z moderní doby (viz formulář o předávce zbraně, výběr auta, narážka na elektromobil... atd). Není to vyloženě trapas, ale nejsem tak nadšený jako u #2. Humor je příliš čitelný. Nedokázal překvapit (viz Susan minule). A to je škoda. Je to tedy jen průměr. Jestli z toho udělám podprůměr uvidím až po druhém shlédnutí.(14.1.2019)

 • orkadimenza
  ***

  Kdo viděl předchozí dva díly, nebude nijak zvlášť nadšený. Třetí Johnny English servíruje již okoukanou zábavu, a to nejen ve smyslu "všechno vypadá dobře->Johnny to posere nějakou hloupostí->zázrakem vše zachrání", ale i v jednotlivých segmentech, viz. záměna CD v jedničce vs. záměna telefonů zde nebo důvěra vlády v hlavního padoucha. Scénáristickou banalitu film ukázal hned v prvních 10 minutách při odbourání britského tajného systému z nezaheslované Wi-Fi (smích), ale aspoň mě to ujistilo, že mohu mozek v klidu vypnout. Občas ale film dokáže rozesmát a potěší svým přístupem k moderním technologiím (i když teda scéna s VR byla dost originální). Chce ukázat, že staří agenti ještě nevymřeli, originálně vtipný už ale Johnny English nebude jako dřív.(17.12.2018)

 • ScarPoul
  ****

  Nie je to prekvapivé ani to neposúva charakter niekde inde. Je to ten istý mix zaužívaných klišé a schém, ktoré tentoraz fungujú, lebo majú dynamiku, moderný presah a Atkinsona ktorý využíva aj svoje vizuálne pohybovo- mimické herectvo. Scény po zelenej pilulke boli fucking epic. Smial som sa a celkovo som si to príjemne užil. Aj koniec, vystrihnutý ako zo zlovestného Scooby-doo filmu nakoniec svojou prostoduchosťou pobavil. Olga stále nádherná. Rowan v super forme. Trošku nadhodnocujem , čo sa časom určite utrasie, ale fakt som si to náramne užil.(16.11.2018)

 • Xmilden
  ***

  Nejvtipnější (konkurence je slabá) agent Anglie, znovu zasahuje. Minule se vracel a za moc to nestálo. Tentokráte to dopadlo o něco lépe. Vrací se Bough, který je určitě lepší pomocník než minule agent Tucker. Samozřejmě ti dva stropí zase pořádné zmatky. V celé sérii se většina gagů odehrávala kolem různých záměn, zmatků apod, v tomhle se třetí díl malinko pochlapil. Padouch není tak výrazný jak v minulých dílech, ale naproti tomu příběh se povedl určitě více. Volba Olgy Kurylenko se navíc povedla. 50%(8.1.2019)

 • Helmutek
  ***

  Ten moment překvapení z jedničky se sice už neopakuje, jinak ale celkově rozhodně lepší než dvojka - těch scén, který byly zábavný, tam bylo dost na to, aby to jako příjemná odpočinková komedie obstálo. A mně osobně sedla i ta sázka na motiv starý vs. nový, resp. analogový vs. digitální atd. - sice tim nikdo Ameriku neobjevuje, ale k věku i stylu Englishe nedůvěra k novejm technologiím víc než sedne a ve filmu to jako leitmotiv smysl dávalo. Třeba u scény s floppy disketama jsem úplně nostalgicky zjihnul... Líbilo se mi i znovuangažování (zase oproti dvojce) parťáka Bougha, ta dvojice přece jenom funguje mnohem líp než Johnny samotnej. I ta Kurylenko byla celkem fajn, i když celkově samozřejmě platí, že film nic novýho nepřináší, děj je v zásadě plochej a předvídatelnej, a že za měsíc si toho už moc asi zase pamatovat nebudu - v tomhle mi jak Malkovich, tak nakonec i ta Imbruglia z jedničky pořád přijdou o ligu jinde.(8.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace