poster

Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War - Part I

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Avengers: Nekonečná vojna

 • Austrálie

  Avengers: Infinity War

 • Kanada

  Avengers: Infinity War

 • Nový Zéland

  Avengers: Infinity War

 • Velká Británie

  Avengers: Infinity War

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 149 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  ****

  Hezky to odsýpalo, člověk do toho na začátku spadne a nechá se unášet, kam ho příběh zavede. Přiznávám, že pro mě asi nejlepší film z celého toho pochybného Marvel universa. Tak jsem zvědavá, co nás čeká za rok. Člověk o tom může přemýšlet a s kamarády spřádat divoké teorie (bez internetu, bez znalosti předlohy, aby si to víc užil). Smutné scény, vtipné, dravé, citově vyděračské, umělé, přirozené, trapné, uber kchůl, ... má to všechno. V kině se na to fakt dobře kouká.(9.5.2018)

 • Slasher
  *

  Jedna za fialovýho Joshe Brolina. Jinak rakovina. Největší přeplácaná digitální ždímačka ve vesmíru, s nejvyšším počtem zbytečných a trapných postav. Narveme všechny ucházející sólovky do jednoho velkýho sračkomixu, kde je totál rozmělníme a planeta hlupů se na to pohrne za kvadrilión $. Ovcodojná sračkotýmovka. Proberte se. Definitivně končím se značkou Avengers.(3.8.2018)

 • T2
  *****

  Rozpočet $321miliónovTržby USA $678,815,482Tržby Celosvetovo $2,048,187,730Tržby za predaj Blu-ray v USA $78,679,528Tržby za predaj DVD v USA $14,444,161║ Šleha z miliónom superhrdinov. Som sa obával že to bude riadny guláš, každý tu má len svoje malé miesto na prezentáciu aby sa na každého ušlo, a nakoniec to aj ušlo, nebolo to dejovo nejak zbytočne kostrbaté. Záporák Thanos znesiteľný, triková stránka fajn, nebilo to zas až tak moc do očí, akcia výborná, tam dominujú, veľkým plusom taktiež hefty a odľahčené scénky nadmieru pobavia. Neviem si moc zvyknúť na usmrkaného Spider-mana, zas Iron Man bol jeden z tých zaujímavejších. Tak troška je škoda že sa pri tej hromadnej čistke nevedia režiséri predať cez dramatické obluky, nemá to až takú silnú emočnú stránku akú by si to zaslúžilo, tam im to až tak nejde, plus občas to klišé hlavne pri Star Lordovi sa to tam zbytočne bilo. Záver riadne s nami sekol. /videl v kine 2x: 90%/(30.4.2018)

 • kulyk
  ***

  Takhle. Řada rovin, do nichž je děj rozrastrován, stejně jako počet figur, musí některé dvanáctileté docela mást. Třeba takový já se chvílemi motal jako japonská myška. To je první plus. Mírný důraz na to, aby se udržela pozornost a zaplo se cirka setinové množství mozkové kapacity. A druhým plusem je konec, neboť podobné hepyjendy vyžaduji houšť. Pan Negativní, co je lidumilný tak konstruktivně, jako tři neziskovky dohromady, též zaujal, i když vypadá coby keporkak, kterému po nějakém ošklivém incidentu u Fukušimy narostl k bradičce člověk. Přesto v mé mysli rezonuje podezření, že se blíží díl, ve kterém to celé demografické pozitivum zase poserou. A můj vztah vůči dějové větvi ohledně Wakandy sdělím jen vyvoleným a interně, neboť jinak bych šel asi na kříž. Nebo do blistů.(20.8.2018)

 • Enšpígl
  ****

  Tedy nečekal jsem, že mě Marvel s něčím dokáže zaskočit, ale stalo se. Vůbec jsem nečekal, že všichni ty komiks hrdinové budou v takový defenzivě. Hlavní záporák sice čuměl jak bacil do lekárny, ale byl drsnej jak ukrajinskej hajzlpapír, to se mu nedá upřít. Dost mně zamrzelo, že mé dvě oblíbené postavy Loki a "zajíc" neměli tolik prostoru a na humorné složce filmu to bylo znát. Na druhou stranu uznáván, že z hlediska filmařské kvality blockbusterového typu můžu leda tak držet hubu a krok, triky dokonalý, film má dobrou gradaci, závěrečná masová bitka skvěle udělená a vzájemné vztahy hlavních postav byly nejlepším prvkem celého filmu. Velké překvapení je scénář, který je poutavý především s výhledem na další díly. Žádný z hrdinů nemá větší prostor než druhý a možná už je to těma hrdinama narvaný jak tak taška od makra a chtělo by to asi trošku přibzrdit z hlediska počtu postav. Ale i když si připadám tak starý, že pamatuju i když mrtvý moře bylo marod uznávám, že takhle má vypadat moderní, profesionální a divácky velmi atraktivní blockbuster.(27.4.2018)

 • - Chris Pratt během filmu často improvizoval. [Zdroj: nahatymanaty.cz] (CrypzzXD)

 • - Představitelé Avengerů Iron Man (Robert Downey Jr.) a Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) hráli Sherlocka Holmesa. (griph)

 • - Ve filmu se poprvé v celém MCU (Marvel Cinematic Universe) objevuje poslední z Kamenů nekonečna – Soul Gem (Kámen duší). Vyskytuje se na planetě Vormir, a jeho „strážcem“ je Red Skull (Ross Marquand). (Nevka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace