poster

Zrodila se hvězda

 • USA

  A Star Is Born

 • Slovensko

  Zrodila sa hviezda

 • Velká Británie

  A Star Is Born

 • Kanada

  A Star Is Born

 • Austrálie

  A Star Is Born

 • Nový Zéland

  A Star Is Born

Drama / Romantický / Hudební

USA, 2018, 136 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ****

  Do prvního společného koncertu mě chemie mezi Jackem a Allym nevzala za srdce, pak už jsem jen souhlasně přikyvoval a užíval si některé moc hezké písničky. Příběh je vesměs profláknutý a o scénář ani tak nejde, jde o to, co z toho filmu a vztahu mezi těma dvěma lidmi skrze jejich hudbu vyzařuje. A v tom spočívá ta největší síla a devíza celého snímku. Nemyslím si, že by měla být Zrodila se hvězda ověnčena Oscary, na druhou stranu mě to ani neurazí a sympaťáku Cooperovi by už nějakou sošku dát alespoň za zásluhy mohli, když už ji dali kdekomu.(7.1.2019)

 • T2
  ****

  Rozpočet $36miliónovTržby USA $207,174,984 Tržby Celosvetovo $415,174,984Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Bradley Cooper to zvládol, darí sa mu tu ako hercovi ale ustojí to aj na režisérskej stoličke. Lady Gaga milo prekvapuje a ich súhra ladí. Prvý 30 minút má nadmieru dobrý spád, dokonca ani transvesti show až tak nevadí, Cooper sa proste predvádza ničoho sa nebojí. Pieseň Shallow výborná, troška mi tam potom chýba niečo tiež podobne silné, lebo stred filmu stráca postupne tempo. Samozrejme Cooper sa snaží ale nie všetko tu ladí, vychádza, zatlačí decentne aj dramatickú notu ale záver až tak emočne nedostane ako by mal. Videl som verzie tohto námetu z roku 1937 a 1976, a môžem povedať že tento od Cooper je asi najlepšie spracovaný. /videl v kine: 75%/(3.2.2019)

 • Beckett51
  *****

  Netřeba mnoha slov. Brilantní ve všech směrech. Herci (Gaga, Cooper a Elliott naprosto neskuteční), režie, kamera (ach... Matthew ), hudba (Shallow a I'll Never Love Again naprostý pecky, přičemž druhou zmíněnou bych se nebál nazvat "I Will Always Love You novýho tisíciletí"), scénář,... Jen mě mrzí, že podle komentářů jsou tací, co to považují za "dámskou" záležitost. K tomu nemám asi co napsat, protože by to bylo plýtvání slov...Anyway - Pro mě osobně jeden z největších kino zážitků.(4.10.2018)

 • Xmilden
  ****

  Zpočátku docela podstatné rozpaky nad faktem, jestli opravdu sleduju jeden z nejlepších filmů kalendářního roku 2018. Postupem tento problém odpadá, protože ústřední dvojice má své role v malíku, je to přesvědčivě podáno, napsáno a hlavně Bradley Cooper hraje jako z partesu a je radost jej sledovat. Dříve jsem si o něm myslel že je to herecké dřevo. Tady ovšem klobouk dolů. O filmu toho moc napsat nemůžu, protože bych musel hodně spoilerovat a to rozhodně nechci. Písničky jsem čekal lepší a chytlavější. Líbil se mi dopad, jakou moc má láska. Nadchne, povzbudí, motivuje, ale také může ničit, vše co jsme si vysnili. Závěrečné minuty jsem se o postavy opravdu začínal bát. Klobouk dolů jak to celé dokázal Bradley natočit, přestože se jedná o jeho prvotinu. Filmařský talent jako zvon. 80%(28.1.2019)

 • Rosaviva
  ****

  Děj vás asi moc nepřekvapí, je to poměrně předvídatelné a dokážete dopředu odhadnout co se stane a proč. Ono to ale při sledování moc nevadí, je to zahrané dobře a zpracované taky. Lady GaGa asi mnohé překvapí tím, že jí tu roli věříte, hraje tak přirozeně, že by člověk ani nepoznal, že to není herečka. Ač Bradley hrál vcelku dobře, tak je to asi jeho první role, kde mi nějak zvlášť nezaujal ani mi moc nesednul. Ale jako celkem to sedí, průměr, který Lady GaGa vytáhne do lehčího nadprůměru svým zpěvem. 4*(5.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace